Karrier

Amennyiben fontos, hogy elismerjék és megbecsüljék munkáját, egy töretlenül sikeres, bővülő márkakereskedésnél várjuk jelentkezését.

Motorszerelő

Feladatok:

  • Munkalapok, munkamegrendelések átvétele
  • Motor átvizsgálása egyéb hibák feltárása céljából
  • Járműjavítás a gyári és törvényi előírások szerint
  • Gyári szakirodalom használata, a használat módjának ismerete
  • Javításhoz szükséges alkatrészek egyeztetése a szerviz tanácsadóval
  • A javított munka átadása a szerviztanácsadónak

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Motorkerékpár szerelői szakképesítés vagy megkezdett tanfolyam
  • Szakmai gyakorlati tapasztalat egyéb szakirányú területen
  • „A” kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Vásárlói elégedettség elérése

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy elismert Márkaszervizben
  • Márkakereskedői szabvány műhely, jól felszerelt szerviz
  • Szakmai továbbképzések
  • Szakmai kiállításokon való részvétel
  • Családias hangulat
  • Megfelelő infrastruktúra a feladat elvégzéséhez
  • Versenyképes jövedelem

Munkafelvevő

Főbb feladatok, munkák:

  • Szervizbe érkező motorkerékpárok munkafelvétele
  • Munkalapok kezelése
  • Szerviz árajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás (szóban és írásban)
  • Szerviz időbeosztásának optimalizálása, szervezése
  • Együttműködés az importőrrel, illetve a cég egyéb részlegeivel (raktár, értékesítés, stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság, értékesítői szemlélet
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Alapvető számítógép-felhasználói ismeretek

  • Munkalehetőség egy elismert márkaszervizben

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail címre:

  info@motorcentergyulai.hu